Apie Guru Dži vizitą Vilniuje

2011-03-30
Satsang in Vilnius

Nuo vasario 25 iki 28 dienos Dvasinis Mokytojas Šri Prakaš Dži lankėsi Lietuvoje. Viniuje esančioje Architektų sąjungos salėje jis pravedė paskaitą apie dvasingumą – satsangą. Susidomėjimas satsangu buvo didžiulis – salė buvo perpildyta, žmonės stovėjo net praėjimuose. Tarp atėjusių pasiklausyti Mokytojo galima buvo pamatyti ir jauną, ir seną, ir šeimas su vaikais.

Mokytojas papasakojo, kas yra joga, kaip teisinga ją suprasti. Ši tema – tikrai labai aktuali, nes dabar galima išgirsti labai daug skirtingų ir net prieštaringų jogos aiškinimų. Remdamasis trimis pagrindinėmis jogos kryptimis – karma-joga, gjan-joga ir bhakti-joga – Šri Prakaš Dži paaiškino, kaip jos gali būti taikomos kasdieniame gyvenime, aptarė jų tarpusiavio ryšius ir dvasinę esmę.

Satsango pabaigoje norintieji uždavė Mokytojui klausimų. Daugiausia buvo klausiama apie dvasingumo atgimimą Lietuvoje ir visame pasaulyje. Pasibaigus satsangui Šri Prakaš Dži visiems dalyvavusiems išdalino prasadą – pašventintus vaisius.

Vizito metu daugybė žmonių lankėsi individualiuose susitikimuose su Mokytoju. Buvo užduodami įvairiausi klausimai, prašoma patarimų, kaip įveikti susiklosčiusias situacijas, kaip spręsti aktualias gyvenimiškas problemas, kaip dvasiškai tobulėti. Daugelis gavo įšventinimą – mantrą, individualią dvasinę praktiką.

Specialiai dėl susitikimo su Dvasiniu Mokytoju Šri Prakaš Dži ir galimybės dalyvauti jo satsange mokiniai atvažiavo iš Berlyno, Londono, Almatos, Kaliningrado, Norvegijos, iš skirtingų Lietuvos miestų, taip pat – iš Rusijos. Tai, kas įvyko buvo tikra šventė; šventė, atnešusi daug džiaugsmo, dvasios lengvumo ir atsiveriančių naujų gyvenimo perspektyvų. Šventė tęsėsi beveik savaitę ir mes esame už ją dėkingi mūsų Mokytojui.

Naujienos

2019-04-06
Balandžio 6-13 dienomis Mokytojo ašrame kasdien vyks havanas (malda prie ugnies).
2019-04-02
Mokytojas išsamiai atsako į šį klausimą viename satsangų
2019-03-21
Galite paremti paskirdami iki 2% savo gyventojų pajamų mokesčio.